Контактирајте нас

Хебеи Јави Тецхнологи Цо., Лтд.


Тел: +86-312-7517799

Телефон: +86-18403224480

факс:+86-312-7517799

Е-маил 1: алица@јавибиотецх.цом

Е-маил 2: милеи@јавибиотецх.цом

Веб: ввв.јавибиотецх.цом

Адреса:Индустријска зона, град Баодинг, провинција Хебеи, КинаПошаљи упит